Історія заснування бренду

Тут не буде довгої історії про падіння та зліт. Ми просто хочемо поділитись тим, як почали працювати саме для Вас ❤️

Привіт! Мене звати Юра Староста (insta: @starosta_yura), мені 23 роки. Я засновник компанії Web Dev & SEO.

Зі школи я цікавився програмуванням, але все життя займаюсь професійним екстремальним спортом, що не дозволяло приділяти достатньо уваги першому. Поступивши в університет на комп'ютерні науки я остаточно зрозумів, що кодером я не стану, і почав шукати варіанти як розвиватись в даній сфері. Тоді я вперше почув про SEO від свого друга. Не довго думаючи, я обрав цей напрямок на річних курсах і успішно їх закінчив. Окрема подяка моєму викладачу Міші, який запропонував мені роботу в його компанії як кращому учню на курсі. Я пропрацював в нього близько року, постійно навчаючись, набираючись досвіду та нових знань. За той час я розпочав освоювати розробку сайтів, пропонуючи свої послуги усім знайомим. В 2019 я вирішив, що хочу заснувати саме свою компанію і розпочав активно шукати перших клієнтів по сарафанному радіо. Мої перші сайти були не найкращі, але я був наполегливий - з цього варто починати в будь-якій новій сфері. Згодом у мене з'явились логотип, перше портфоліо та команда з людей, яким я довіряю і можу гарантувати якість їх роботи.

Зараз 2021 рік. Моя компанія працює вже як 2 роки. Ми розробляємо якісні сайти, виводимо бізнес наших клієнтів в ТОП Google, маємо чудових таргетологів, веб-дизайнерів та програмістів.

Це проста історія розвитку простої людини. Я вірю, що такий класичний шлях створення бізнесу може допомогти кожному розпочати саме свій власний шлях.

Наполегливість, навчання та сила волі - ваша ключова допомога в створенні свого продукту. Розвивайтесь, прагніть чогось та реалізовуйте усі свої бажання доки ви юні і найбільш продуктивні.

Принципи та цінності

Що такого унікального в нашій компанії?

Ми знаємо, що серед тисячі компаній по розробці та просуванню сайтів дуже важко виділитись. Тому ми виділили декілька наших принципів та цінностей, за які ми точно даємо гарантію.

1

Ми справді завжди на зв'язку

Досвід наших клієнтів показує, що будь-яке ваше запитання в соц. мережах, дзвінок чи просто надіслана правка будуть оброблені до 5 хвилин вашого часу. Ми відписуємо одразу, як тільки бачимо сповіщення на екрані телефону чи ноутбука. Ви тільки розпочали писати нам повідомлення? - Ми вже відписуємо

2

Враховуємо дрібниці

Нам часто розповідають, як розробники сайтів не бажають займатися деталями сайту. Наші принципи будуються на бажанні клієнта. Не сподобався шрифт в якомусь абзаці? Потрібно зменшити картинку на декілька пікселів? Перестав подобатись певний блок? Ми виправимо, бо поважаємо вашу думку

3

Сайт на нашій совісті

Нам не все рівно! Так, ми робимо всі сайти так, наче робили би для нас самих. Навіть якщо ви не розбираєтесь в тому, що вам подобається і як би було правильно, ми обіцяємо зробити все максимально якісно зі своєї сторони. Всі розроблені нами сайти на нашій совісті

TOP