Привіт!
Ми WEBDEV&SEO!
Раді зустріти вас тут!

Хочемо розповісти про те, як почали
працювати саме для Вас!

Зі школи я цікавився програмуванням, але не міг обрати правильний напрямок. Поступивши в університет на комп'ютерні науки, я почав шукати варіанти, як розвиватись в даній сфері. Тоді я вперше почув про SEO та його існування.

Не довго думаючи, я обрав цей напрямок на річних курсах, і успішно їх закінчив. Мій викладач запропонував мені роботу в його компанії як кращому учню на курсі. Я пропрацював в нього близько року, постійно навчаючись та набираючись досвіду. Саме тоді мені захотілось нових знань в нових напрямках. За той час я розпочав освоювати розробку сайтів, пропонуючи свої послуги усім знайомим.

В 2019 я вирішив, що хочу заснувати власну компанію. Так я знайшов своїх перших клієнтів не лише серед знайомих. Буквально за рік часу у мене з'явилася команда, якій я довіряю і можу гарантувати якість їх роботи.

На сьогоднішій день моя компанія WebDev&SEO працює вже як 3,5 роки. Ми розробляємо якісні сайти, виводимо наших клієнтів в ТОП Google, маємо чудових таргетологів, веб-дизайнерів та програмістів. Я особисто відповідаю за всю зроблену роботу і намагаюсь надати клієнтам найпозитивніший досвід від наших послуг.

Завжди радий співпраці!

Ділимось нашими принципами та цінностями,
щоб стати ще ближчими до вас!

Постійний зв’язок з клієнтом

Досвід наших клієнтів показує, що будь-яке ваше повідомлення у соц. мережах чи дзвінок будуть оброблені до 5 хвилин. Ми зацікавлені у співпраці, тому беремо до уваги ваші побажання. Не сподобався шрифт? Потрібно змінити картинку чи колір блоку? — Не соромтесь писати нам...

Індивідуальний підхід

Після отрмання вашої заявки, ми детально вибудовуємо проект. Детальний брифінг, ознайомлення з вашим бізнесом, аналіз конкурентів та ринку — ті інструменти, за допомогою яких ми створюємо зручний унікальний дизайн, технічно реалізуємо сайти та просуваємо їх до найвищих позицій Google.

Відповідальність

Завдяки вам, нам не доводиться рекламувати свої послуги! Ви ділитесь приємним досвідом з друзями, а ті в свою чергу також звертаються до нас. Що ще так наглядно може доказувати нашу експертність?

TOP